• info@libelsro.eu
 • Kontakt: (+420) 777 186 218,  (+49) 40 999 999 5615

Najděte si práci

Hledáme zaměstnanci

Pokud hledáte zaměstnání můžeme Vám nabídnou pracovní místo.


Libel s.r.o. považuje zaměstnance za cenný přínos a plně respektuje práva a zájmy zaměstnanců. Společnost usiluje o to, aby zaměstnanci svou práci dobře ovládali a rozuměli ji a byli za to spravedlivě ohodnoceni. Vytváříme dobré pracovní prostředí, máme 3 směnnou pracovní dobu. Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, zajímavou práci v kolektivu ,zaměstnanecké výhody a profesní růst. Pokud máte zájem u nás pracovat, přijďte se zaevidovat na personální oddělení.


Nabídka zaměstnání

 • Dělník / Balič

  Popis práce: odběr papírových ubrousků ze samočinného stroje, balení do PE sáčku nebo vkládání do balicího stroje, kontrola kvality v balení, vkládaní do kartonu, skládaní kartonu na paletu, manipulace s paletovým vozíkem.
  Výplata: 11'000 až 13'000 Kč měsíčně.
 • DĚLNÍK / OBSLUHA STROJE

  Popis práce: spouštěni stroje a seřízení ubrousků do potřebné kvality, kontrola chodu stroje a kvality ubrousků, nasazování a protahování papíru a folie strojem, odběr ubrousků ze samočinného stroje, kontrola kvality v balení, vkládání zabalených ubrousku do kartonu, skládaní kartonu na paletu, manipulace s paletovým vozíkem.
  Praxe: Zkušenosti s obsluhou stroje minimum 1 rok.
  Výplata: 13'000 až 16'000 Kč měsíčně.
 • Mechanic

  Popis práce: diagnostika a odstraňování závad, údržba a seřizování strojů a příslušenství, vedení dokumentace a záznamů o kontrolách, opravách a údržbě.
  Praxe: minimum 3 roku s údržbou a seřizováním stroju.
  Vzdělání: vyučeni v oboru s maturitou.
  Výplata: 17'000 až 20'000 Kč měsíčně.

Požádat o zaměstnání